HER ŞEY BİR ARADA

TAKIMINIZLA BİRLİKTE GEREKSİNİMİNİZ OLAN TEK UYGULAMA

Takım Yönetimi

Sohbetler ve Belgeler

Proje Yönetimi

Yazılım Geliştirme

css

TÜMLEŞİK ÇÖZÜM

Her Şeyi Tek Bir Uygulamadan Yönetin

Takımlarınızı ve onların çalışma programlarını etkili bir biçimde düzenleyin.

Verimli bir biçimde iletişim kurun, işbirliği yapın ve bilgiyi paylaşın.

Takımlarınızın, projelerini planlamak, yönetmek ve yürütmek için gereksinim duyduğu her şey.

Yazılım geliştirme iş akışlarınızı tam olarak kapsayacak eksiksiz araç zinciri.

Space Tanıtım Videosu

Platform Boyunca Sinerji

Platform üzerinde tam veri eşlemesi, bilgi yinelenmesini, gereksiz bildirimleri ve bağlam değiştirmeyi ortadan kaldırmaya yardımcı olur.

Erişim yönetimini bütünleştirin

Bir takım tanımlayın ve her yerde kullanın. Projelere takımları eklediğinizde, her takım üyesi tüm proje kaynaklarına erişebilir. Tüm takımı bir toplantıya ekleyin, bir takım sohbeti oluşturun ya da takımı @mention ile sohbet iletilerine katın.

Dikkat dağınıklığını en aza indirin

Bir kod incelemesi ya da bir sorun güncellendiğinde, bir belge paylaşıldığında ya da bir toplantıya çağrıldığınızda, sohbetlerinizde bildirim alın. Sohbetlerdeki bildirime yanıt verin ya da tepki gösterin ya da bildirimi yapılacaklar listenize ekleyin. Türlere göre gruplandırılmış bildirimler ve yapılandırılabilir bir ana sayfa görünümü ile sizin için önemli olan şeylere odaklanın.

İş ve yaşam dengesi sağlayın

Space, şu anki durumunuzu, planlanan izinlerinizi, çalışma saatlerinizi ve saat diliminizi takip ederek iş arkadaşlarınızın size ne zaman ulaşabileceklerini görmelerini sağlar. Ayrıca, uygun olmadığınızda bildirimlerinizin sesini kapatır böylece tatilde ya da bir toplantı sırasında rahatsız edilmezsiniz.

Açık bir kültüre kucak açın

Space, esnek yetkilendirme yapılandırmalarıyla açık bir şirket kültürünü benimsemenize yardımcı olacaktır. Space'te kullanılan self servis felsefesi, yeni projelere BT takımınızı katmak zorunda kalmadan, hızlı bir biçimde başlayabileceğiniz anlamına gelir. Tüm takımınızı ya da bireysel üyelerinizi projelere katılmaya çağırabilirsiniz.

Space, şirketinizdeki herkes için 
dijital bir evdir

Projeler, çeşitli ekip türleri için etki alanına özgü araçlarla donatılmıştır ve her takım, gereksinim duyduğu araç setini seçmekte özgürdür.

Space Uygulamaları

İş yerinizde ya da iş gezisindeyken iletişimde kalmak için gereksiniminiz olan her şeye erişin.

   

Space'de kuralları siz koyarsınız!

Genişletilebilir bir platform üzerine eklenti yapın. Space, her kuruluşun kendine özgü gereksinimlerini karşılamak için kolayca özelleştirilebilir ve genişletilebilir:

  • Dış araçlarla tümleşme için HTTP API, web kancaları ve istemci yazılım geliştirme takımı (SDK).
  • Belirli süreçlere ve kurumsal yapılara uyacak biçimde, özel alanlar ve Kotlin iş akışlarıyla esnek özelleştirme ve ürün içi otomasyon.
  • Uzantıları yapılandırma, yeniden kullanma ve paylaşma yolu olarak uygulamalar.

Bulut ve Kurum İçi

Her iki seçenek de bulunmaktadır. Karar sizin: